Červen !!! Že by Lásky čas?

 

Kytarista a zpěvák Láska, bývalý člen skupiny Ovoce (ex-zakázanÝ), přichází s prvním vlastním singlem. Novinka nese název „Hezká písnička“ a utahuje si z různých lidských vztahů a společenských poměrů. Nahrávka vznikla mimo jiné v broumovském klášteře a na jejím vzniku se podílelo několik známých jmen.

„Po odchodu z kapely jsem měl pocit takové nějaké prázdnoty…tak jsem si řekl, že si pro radost udělám pár vlastních písniček; a tohle je první z nich. „Hezká písnička“ si utahuje z lidí, co se chtějí za každou cenu zalíbit…z kapel, které píšou hity na objednávku…a také ze zoufalých jedinců, kteří se mylně domnívají, že ponižováním sebe sama stoupnou na ceně u někoho jiného.“, upřesňuje Láska. Z nahrávky je tak cítit jistá dávka nadsázky a ironie. Na vzniku písně se producentsky podílel Thom Fröde (Imodium), klávesové motivy obstaral František Bořík (Mandrage). V klipu potom exceluje známá herečka Klára Oltová

„S Vaškem (Láskou) se známe už nějaký čas, a proto když za mnou přišel s nabídkou hraní v jeho vůbec prvním klipu, nemohla jsem odmítnout. Pro mne to bylo - po klipu Davida Kollera – teprve druhé účinkování v hudebním videu“, doplňuje Klára Oltová.

Novinka „Hezká písnička“ přichází sice těsně před prázdninami, není ale to jediné, na co se můžeme v dohledné době těšit. „Během léta chceme zveřejnit další skladbu, která by měla dokreslovat krátký dokument o nahrávání „Hezké písničky. Živé vystupování pro letošek ještě v podstatě neplánujeme, spíš budeme pracovat na nové tvorbě.“, dodává Láska.

 

Autor článku: kák, FOTO: Jana Pechlátová


Anketa

Kolik koncertů ročně navštívíte?
0
16%
1-3
59%
4 a více
25%
 
Celkem 149 hlasů.

Chcete vědet více?

Sleduj nás na Twitteru

Přidej se k nám na Facebooku

Sleduj náš kanál na Youtube

Napište nám

info@alltv.cz