Eliška Buociková vydává singl Oko za oko a zveřejňuje k němu videoklip

 

 „Písnička vychází z konkrétní situace, kdy jsem se jednomu mně velmi blízkému člověku snažila pomoct vyřešit poměrně těžkou životní etapu, přičemž on byl v rozpoložení, kdy by kolem sebe nejradši - obrazně řečeno - střílel. Říkala jsem mu, že není řešení vracet ránu ránou, což jinými slovy zpívám v té písničce. Oko za oko je takový apel na to, abychom se snažili řešit věci, pokud možno, s nadhledem a neopláceli to špatné, co se nám v životě čas od času děje, stejnou měrou,“ říká zpěvačka.

 Videoklip k písničce Oko za oko režírovala a produkovala The Barn Production, kameru vedla Daniela Neumanová. Spoluautorem námětu je Michal Skořepa. „Natáčelo se v Roudnici nad Labem ve starých strojírnách a v ateliéru doma u Daniely. Celý proces probíhal díky pohodovému týmu a hercům naprosto hladce,“ vysvětluje Eliška Buociková.

 Na podzim se chystá na koncertní pódia. Vystupovat bude již se svou novou skupinou, která vznikla během léta. Současně pracuje na písničkách pro své první album, které natočí ve stejném týmu a studiu, jako tomu bylo u singlu Oko za oko.

 „Moje písničky vycházejí ze silných pocitů, emocí a k jejich napsání vždycky potřebuju něco zásadního zažít. Vnímám je následně jako konzervy momentů, které si chci z jakéhokoli důvodu uchovat,“ doplňuje ještě zpěvačka.


Autor článku: (kák), FOTO: Lucie Levá


Anketa

Kolik koncertů ročně navštívíte?
0
17%
1-3
59%
4 a více
24%
 
Celkem 145 hlasů.

Chcete vědet více?

Sleduj nás na Twitteru

Přidej se k nám na Facebooku

Sleduj náš kanál na Youtube

Napište nám

info@alltv.cz