Nelly Řehořová připravuje své CD, a proto čas na kluky nezbývá !

 

Mladá, krásná a velice nadějná zpěvačka Nelly Řehořová z Police nad Metují si pro své začátky na výsluní nemohla vybrat pro filmové debuty nic lepšího a nikoho lepšího než populárního režiséra Zdeňka Trošku, když si zahrála ve dvou dílech jeho nové trilogie o Babovřeskách.

Mimo filmových rolí však tato mladá slečna zvládá další velice obtížnou věc pro mnoha z nás, když už od malička milovala zpěv, a proto snila také o své hudební kariéře. Zda úspěšně již může posoudit každýá z nás a to také díky svému úspěchu v roce 2014, když vyhrála hlasování na soutěži Česko zpívá, což bylo zlomem ke startu její pěvecké kariéry. 

Nelly se rozhodla založit kapelu, se kterou chce vyrazit na koncerty. „Jsem nyní zavřená neustále ve studiu a natáčím písničky na první desku s kapelou,“ dodává Nelly Řehořová, která naposledy o Vánocích představila svou písničku "Za oknem sněží".

A kdo by čekal, že zpěv či herectví je moc věcí na to, aby vše najednou tato mladá kráska zvládala bude jistě překvapen, že mimo film a hudbu svou kariéru buduje také jako modelka. Nedávno totiž nafotila s fotografkou Anetou Kupcovou sérii fotografií a to tak zdařile, že jí byla ji nabízena práce v modelingu v zahraničí. I z tohoto důvodu Nelly nezbývá moc volného času a to ani jak na kluky, jak by každý čekal.

Přes časové vytířžení však svého svého nápadníka má, je jím Roberto ze Španělska. „Brzo se uvidíme, už se na něj moc těším, ale nejdříve škola, pak zpěv a pak to ostatní. V hlavně stejně mám pořád jen muziku, chtěla bych dělat rock, pop, vzorů mám hodně, ale chtěla bych mít svůj styl,“ upřesnila Nelly. „Ráda zpívám, bavilo by mě koncertovat s kapelou a vydat své první CD,“ dodala závěrem. Její písnička "Ty dy jou" měla premiéru na charitativní akci Večer pro dobrou věc, kde vystupovala po boku řady osobností jako je Miluška Voborníková, Milan Drobný, Heidi Janků, Hanka Křížková či Marian Vojtko, který dostal od Nelly pěkně našviháno ke koledě a to v předstihu. 


Autor článku: ALL TV

 


Anketa

Kolik koncertů ročně navštívíte?
0
16%
1-3
59%
4 a více
25%
 
Celkem 149 hlasů.

Chcete vědet více?

Sleduj nás na Twitteru

Přidej se k nám na Facebooku

Sleduj náš kanál na Youtube

Napište nám

info@alltv.cz