Totální Nasazení zahájí svou 25. koncertní sezónu premiérovým tureckým turné !

 

Slánská Punk-rocková kapela TOTÁLNÍ NASAZENÍ  letošním rokem, po lednové pauze zahájí již svoji 25. koncertní sezónu. Pro svůj START v roce 2015 si tato velice populární kapela, která vznikla již v roce 1990 zvolila výjezd do zahraničí. Své hudební náčiní rozbalí populární trojice hudebníků Sváťa, Franky a Karlos na pódiích v dalekém Turecku, kde tak pro změnu zažijí svou premiéru.

25. výročí svého působení mezi tuzemskou punk-rockovou, ale také všeobecně hudební smetánkou již není žádné krátké období, a proto je takový nápad vyrazit hrát ke slunci do tepla a rozpálit ještě více již tak horká pódia v Turecku.

Spolu se spřízněnými slánskými folk-punkovými Deratizéry vyráží Totáči již 19. do 22. února k tureckému miniturné, na kterém obě kapely čekají čtyři zastávky

Před víc jak patnácti lety nám přišel dopis z Turecka, v němž byla desetidolarová bankovka a žádost dívky jménem Özge o naše CD. Vloni jsme se po těch mnoha letech s Özge potkali na našem koncertě, který při svém pobytu v Česku přišla navštívit a když nám nabídla možnost zahrát si v Turecku, neváhali jsme ani chvíli,vysvětluje zakladatel skupiny, baskytarista a zpěvák Sváťa, způsob, jak se kapela k hraní v této exotické destinaci dostala. Özge sama hrála v turecké punkové kapele, zná tamní scénu a domluvila nám v Turecku čtyři koncerty – prý zatím,doplňuje Sváťa.

Do Turecka se moc těšíme a na samotné akce jsme velmi zvědaví, prý tam do klubů chodí hodně lidí. S naší češtinou tam sice budeme působit dost exoticky, ale možná právě proto to pro ně bude zajímavé,dodává bubeník Franky.

Průběžně sledovat počínání Totáčů, tak i Deratizérů při jejich společném miniturné ve třináctimiliónovém Istanbulu a dvousettisícovém Corlu můžeme všcihni společně i z pohodlí svých domovů v ČR takto na dálku! Prostřednictvím internetových stránek kapel. 

Pozvánku na koncertní turné, ale také promluvit zakladatele kapely Sváťu v jezyce tureckém můžete vidět ZDE !

 

TURKEY TOUR:

19.2. Shaft club - Kadikoy / Istanbul,

20.2. Tunnel Sahne -  Taksim / Istanbul,

21.2. CCG Performance Keyif Kahvesi -  Corlu

22.2. The Mekan -  Taksim / Istanbul


 

Autor článku: ForFUN Agency, FOTO: Jan Šída


Anketa

Kolik koncertů ročně navštívíte?
0
17%
1-3
59%
4 a více
24%
 
Celkem 145 hlasů.

Chcete vědet více?

Sleduj nás na Twitteru

Přidej se k nám na Facebooku

Sleduj náš kanál na Youtube

Napište nám

info@alltv.cz