Víme proč se Vlastimil Harapes a Karel Vágner sešli v kostele!

 

Umělci se zpravidla setkávají v klubu, kavárně nebo v hospodě, ale nám se podařilo narazit na ně tam, kde bychom to čekali nejméně! Hudebník a producent Karel Vágner a tanečník a herec Vlastimil Harapes se nedávno sešli v kostele sv. Petra a Pavla v Říčanech u Prahy. A nebyli tam zdaleka sami!

Nechyběli ani herci Jaroslava Obermaierová a Jiří Štěpnička, moderátor Karel Voříšek, písničkář Pepa Fousek, lékař a bývalý pražský primátor Bohuslav Svoboda, imitátor Petr Jablonský a moderátor, zpěvák a spisovatel Richard Sacher. Nepřišli však na mši, ale na natáčení prvního oficiálního videoklipu gospelového sboru Fine Gospel Time, který už před 16 lety založila jeho hlavní zpěvačka, Zuzana Stirská.

Hlavní slovo měl ovšem v kostele režisér Tomáš Magnusek, který byl pověřen, aby slavnou píseň I Will Follow Him (známý z filmu Sestra v akci) v podání Fine Gospel Time opatřil „pohyblivými obrázky“. A zatímco Zuzana Stirská se svojí početnou partou zpívala v nejrůznějších převlecích, známé osobnosti jim dělaly publikum.

ALL Television byla samozřejmě při tom! Po první reportáži, kterou můžete zpětně zhlédnout ZDE, přinášíme její volné pokračování. Kromě toho, že uvidíte, co se dělo v říčanském kostele, můžete si poslechnout rozhovory s Karlem Vágnerem a Vlastimilem Harapesem. Mikrofonu se opět ujal náš moderátor a jeden z účinkujících v připravovaném videoklipu – Richard Sacher.


Autor článku: redakce, FOTO: Rudolf FlachsAnketa

Kolik koncertů ročně navštívíte?
0
16%
1-3
59%
4 a více
25%
 
Celkem 149 hlasů.

Chcete vědet více?

Sleduj nás na Twitteru

Přidej se k nám na Facebooku

Sleduj náš kanál na Youtube

Napište nám

info@alltv.cz