Zpěvačka Ina Urbanová randila s Alešem Brichtou! Víme o tom vše!

 

Rocková zpěvačka Ina Urbanová (dříve známá jako Jiřina Urbanová) byla na podzim loňského roku opakovaně spatřena se zpěvákem Alešem Brichtou. Poněvadž nás zajímalo, co ti dva spolu mají, požádali jsme Inu o rozhovor a během něj jsme se jí na to bez okolků zeptali! Ina Urbanová, která v minulých letech zaujala rockové publikum zejména s kapelou Ina & Ring, s níž natočila úspěšné CD Karlín, však za námi do klubu Malina na Vinohradské třídě v Praze nedorazila sama, ale s kytaristou svojí aktuální doprovodné kapely – Františkem Soldánem. A tak jsme položili několik dotazů i jemu...

Střední a starší generace si Inu Urbanovou pamatuje zejména ze skupiny Saturn Pavla Skalického, s níž nazpívala například hit Na kytaru kluci v parku hrají. Poté Ina spolupracovala s Orchestrem Felixe Slováčka, z této spolupráce vzešel hit Nebudeš sám (Kdybys přečet´ všechny stránky knih...) a několik dalších. V té době zpěvačka dokonce zvítězila na mezinárodním festivalu v Sopotech.

Příznivci muzikálů ji znají z Jacka Rozparovače, Tajemství a Vlasů (Hair). Kromě toho si zahrála také ve filmu Kvaska. V současné době Ina koncertuje a natáčí s vlastní rockovou kapelou Ina Urbanová Band. Před několika týdny společně vyrukovali s novým albem, které nese název Tak takhle asi jo... Raritou je nahrávka Atentát na lásku, v níž kromě Iny zpívá dalších sedm umělců včetně Václava Upíra Krejčího!

Jak to má Ina Urbanová s Alešem Brichtou – a nejen to – se dozvíte v následujícím rozhovoru.

 

Autor článku: redakce, FOTO: ALL Television foto v klubu, www.inaurbanova.cz


Anketa

Kolik koncertů ročně navštívíte?
0
17%
1-3
59%
4 a více
24%
 
Celkem 145 hlasů.

Chcete vědet více?

Sleduj nás na Twitteru

Přidej se k nám na Facebooku

Sleduj náš kanál na Youtube

Napište nám

info@alltv.cz