Daniel Landa představuje vlastní energetický nápoj - GIBU DRINK.


Další slib, který dal Daniel Landa svým fanouškům je splněn. Zpěvák v těchto dnech uvádí na trh nápoj nazvaný GIBU drink. Jedná se o limitovanou a exkluzivní edici energetického nápoje, který speciálně pro Daniela Landu vyrobila tuzemská firma Nutrend.

Před časem jsem slíbil aktivní podporu českých a moravských firem. Po splněném slibu a možnosti zakoupit si triko a mikinu, na jejichž výrobě se podílí 6 českých firem, přichází další česká, v tomto případě moravská nabídka - power drink Gibu,“ popisuje Dan nový výrobek, který spojil se svým jménem. Osobně se zpěvák podílel i na jeho vývoji. „Naší podmínkou byly přírodní přísady, jiná barva a chuť a tuzemská firma, která by takový energetický nápoj vyrobila.  Naši příznivci ať se nyní sami rozhodnou, zda budou v případě energetických nápojů plnit kapsy zahraničních gigantů, nebo budou podporovat firmy a projekty, které zaměstnávají naše občany a vyrábějí pokud možno z českých či moravských surovin,“ dodává zpěvák.

Ten v současné době zažívá velmi tvůrčí období. Před několika týdny představil klip k písni Šmouha, který pro něj natočil jeho kamarád a režisér Filip Renč. Nyní intenzivně trénuje s kapelou na své listopadové turné, které sám zpěvák označuje za své možná úplně poslední. „To turné je opravdu možná poslední takových rozměrů. Bude zcela výjimečné celým svým designem a také umístěním pódia uprostřed, takže se během koncertu naběhám jako při maratónu. Myslím, že po těch pěti vystoupeních ve velkých halách toho budu mít plné kecky,“ vysvětluje Landa.

 

ŽITO TOUR 2014

21. 11. 2014, 20:00 – Bratislava, SLOVNAFT Arena

23. 11. 2014, 20:00 – Ostrava, ČEZ Aréna
25. 11. 2014, 20:00 – Pardubice, ČEZ Arena
27. 11. 2014, 20:00 – Brno, BBV pavilon P
29. 11. 2014, 20:00 – Praha, TIPSPORT Arena

 

GIBU drink je exklusivní a limitovaná edice energetického nápoje, který pro Daniela Landu vyrobila značka NUTREND. Na designu lahve se podílel sám zpěvák. Na GIBU drinku najdete místo, na které se může Daniel fanouškovi vlastnoručně podepsat. Díky vysokému obsahu kofeinu si nealkoholický nápoj získal sympatie u profesionálních sportovců, například boxerů či závodníků rallye. První prodej se uskutečnil na show GIBU FIGHT NIGHT 12. června 2014 v Tipsport Areně v Praze, kde se vyprodal do jediného kusu. Chybět nebude ani na ŽITO TOUR 2014Zdroj: Josef Koukolíček

 


Anketa

Kolik koncertů ročně navštívíte?
0
16%
1-3
59%
4 a více
25%
 
Celkem 142 hlasů.

Chcete vědet více?

Sleduj nás na Twitteru

Přidej se k nám na Facebooku

Sleduj náš kanál na Youtube

Napište nám

info@alltv.cz