Partneři

Ortiga Models

 

 

ORTIGA MODELS je modelingová a hostesingová agentura Martiny Kopřivové, která Vám zajistí profesionální služby a osobní přístup v oblasti modelingu a hostesingu. Zajistí spolehlivé hostesky, fotomodelky na focení, modelky na přehlídku, moderátora, nebo potřebujete naplánovat a zorganizovat akci na klíč? Neváhejte náš kontaktovat!

Auto Show Guide

 

 

AUTO SHOW GUIDE zde si na své si přijdou všichni fanoušci rychlých kol. Skvělá hudba, recenze, tipy, novinky a zajímaví hosté ve spojení s krásnou moderátorkou, to je Auto Show s Martinou Kopřivovou :) Ladit můžete každé úterý od 18 do 20 h. na Seejay radiu

Pei AcademyPEI ACADEMY Jsou jedinou školou vizáže & stylu, používající v rámci výuky systém vizuálního jazyka 3AXIS. Zdokonalují své absolventy nejen v umění krásného vzhledu nebo toho, co je trendem či osobitým stylem. Pracují i s mechanismy, jež hluboce ovlivňují lidský život a tudíž vzájemnou komunikaci.

Srozumem

 


SROZUMEM je PR & mediální, vzdělávací a umělecká agentura Pavla Hrejsemnou s tradicí od roku 1994, která je vlastníkem a provozovatelem portálu Klíč k úspěchu cz.

ArtGarage

 

 

ARTGARAGE to je veškerá péče o Vaše auto od mytí, leštění, polepy až plný autoservis.

Pragmoon

 


PRAGMOON je poutavý širokospektrý kulturní průvodce Prahou a vším, co metropole nabízí. Svou atraktivně složenou formou přibližuje programový výčet vybraných událostí na měsíc dopředu. Spolu s těmito událostmi přináší také aktuální informace z gastronomie, kultury, nočního života ve městě, zábavy a sportu, nakupování a všeho zajímavého co se chystá.

Solidní Jistota

 


Solidní Jistota je solidní klub s restaurací v srdci Prahy. 

 

 

PRESS ROOMPRESS ROOM je webový portál, který vznikl na základě mnohaletých zkušeností osob pohybujících se v oboru médií, reklamy, PR a produkce. Díky znalostem z oboru reklamy a propagace jsme se rozhodli vytvořit portál, který bude pomáhat společnostem, jejichž cílem je zviditelnění vlastního produktu, firmy či služby. Zároveň je určen pro novináře, kteří informace vyhledávají a využívají pro svoji práci (především pro tištěné časopisy, internetové magazíny a blogy).