VESNA vystoupila v doprovodu Filharmonie Hradec Králové

 

V úterý 23. ledna 2018 proběhl jedinečný koncert skupiny VESNA v doprovodu Filharmonie Hradec Králové pod vedením dirigenta Dana Kalouska. VESNA, která patří podle hudebního portálu musicserver.cz k objevům roku 2017, ukazuje posluchačům krásy klasické hudby a slovanského folklóru, které mísí s moderními hudebními vlivy jazzu i popu. Vystoupení okořenily performance tanečníků ze studia DIVIZE a exkluzivní videoprojekce.

Projekt VESNA, postavený na 4 okouzlujících bohyních v čele s textařkou a zpěvačkou Patricií, se snaží o svůj progres na hudební scéně a přesvědčuje svou uměleckou kvalitou s velmi slibnou budoucností. Svou originalitou oslovuje široké spektrum posluchačů. 

Vystoupení s Filharmonií Hradec Králové je splněný sen! Jsem ráda, že je zaujala naše hudba a dali nám šanci poprvé naše písně zahrát v orchestrálním provedení. Již z prvních zkoušek musím říct, že to bylo lepší, než jsem si představovala. Běhal mi mráz po zádech a při poslední písni se mi vlily slzy do očí. Byla bych moc ráda, aby tohle na našich koncertech prožívali všichni naši posluchači. Vystoupení s orchestrem je trochu návykové, a už teď doufám, že tohle je jen začátek!“ popisuje svůj zážitek frontmanka Patricie.


Autor článku: (mnk), FOTO: Jana Habalová


Anketa

Kolik koncertů ročně navštívíte?
0
16%
1-3
59%
4 a více
25%
 
Celkem 149 hlasů.

Chcete vědet více?

Sleduj nás na Twitteru

Přidej se k nám na Facebooku

Sleduj náš kanál na Youtube

Napište nám

info@alltv.cz